VakıfBank ile Petrol Ofisi’nden Kazandıran İşbirliği!

Müşterilerine sunduğu çağdaş bankacılık hizmeti ve 56 yıllık birikimiyle Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan VakıfBank, lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketi Petrol Ofisi’yle önemli bir işbirliğini hayata geçiriyor.

VakıfBank ve Petrol Ofisi ile yapılan güçlü işbirliği kapsamında; VakıfBank’tan plaka kredisi kullanan tüm ticari araç sahiplerine, VakıfBank BusinessCardları ile anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında Eylül ayı itibariyle yıl boyunca yapacakları tüm akaryakıt veya otogaz alımlarında %5 Worldpuan kazanma fırsatı sunuluyor.

Farklı segmentler için farklı kartlı ödeme çözümleri sunan, Türkiye’nin önde gelen bankalarından VakıfBank ile lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketi Petrol Ofisi yeni bir işbirliğine imza attı. Vakıfbank Genel Müdürü Süleyman Kalkan ve Petrol Ofisi CEO’su Melih Türker’in katılımıyla duyurulan işbirliğiyle, akaryakıt tüketimi yüksek olan ticari araç sahibi müşterilere özel bir fırsat sunuluyor. Bu işbirliğiyle, VakıfBank’tan plaka kredisi kullanan tüm ticari araç sahipleri, VakıfBank BusinessCardları ile Eylül ayından itibaren yıl boyunca anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapacakları akaryakıt veya otogaz alımlarında %5 Worldpuan kazanacaklar. Üstelik kazandıkları Worldpuanları, yine anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında bedava akaryakıt veya otogaz alımında kullanabilecekler. Böylece kart sahipleri akaryakıt veya otogaz alımında büyük tasarruf sağlayacak ve akaryakıt giderlerini azaltabilecekler.

VakıfBank Genel Müdürü Süleyman Kalkan basın toplantısında yaptığı konuşmada VakıfBank’ın tüm bankacılık hizmetlerinde olduğu gibi kredi kartları alanında da müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü belirtti.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarının bir sonucu olarak sektörünün en güçlü kuruluşlarından olan Petrol Ofisi ile önemli bir işbirliğini daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Süleyman Kalkan “Türkiye'ye değer yaratacak bu hizmet için Türkiye'nin en uygun iki kuruluşu bir araya geldi. Akaryakıt dağıtım ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi'yle tüm sektörleri imrendirecek ve uzun vadede artırarak güçlendireceğimize inandığımız bir işbirliğine imza attık. Kredi kartı sektörünün en hızlı büyüyen bankalarından biri olarak bu işbirliği ile hedef kitlemize VakıfBank BusinessCard’ın tüm özel fırsatlarını sunarak müşteri memnuniyetini ve sadakatini daha da artıracağız. Ayrıca şubelere verdiğimiz hızlı yetki ile mevcut plaka kredisi kullanan müşterilerimize de çok daha hızlı ulaşacağız ve bu işbirliği fırsatlarından hemen faydalanmalarını sağlayacağız” diye konuştu.

Petrol Ofisi CEO’su Melih Türker ise toplantıda yaptığı konuşmada Petrol Ofisi'nin Türkiye’nin en yaygın perakende organizasyonlarından biri olarak ülkenin dört bir yanında kaliteli ürün ve hizmetlerinin tüketiciyle buluştuğunu söyledi. Yeni işbirliği ile müşterilerine sağladıkları katkıyı artırarak devam ettirmeyi hedeflediklerini ifade eden Türker, konuşmasını şöyle sürdürdü:
Müşterilerimizle aramızda çok güçlü bir bağ var ve onların hayatlarındaki pozitif etkimizi çoğaltmak istiyoruz. Onlar bizim için Petrol Ofisi’nin en büyük değeridir. Bu kapsamda, ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin yaşamları üzerinde yaptığımız olumlu etkiyi hem artırmayı, hem de çeşitlendirmeyi hedefliyoruz. Türkiye’nin en yaygın ve en köklü bankalarından biri olan VakıfBank ile yaptığımız işbirliği de bu anlayışımızın sonuçlarından biri. Bu uzun vadeli programla müşterilerimize çeşitli avantajlar sunmaya devam edeceğiz. Bu çerçevede VakıfBank ile yürüteceğimiz bu kampanyaya, ticari müşteriler için değer yaratacak ve onların ihtiyaçlarını karşılayacak bir hizmet olarak büyük önem veriyoruz. İki kurumun özellikleri bu işbirliğinin en etkin bir şekilde yürütülmesini sağlayacaktır."

        

VakıfBank ve Petrol Ofisi işbirliğinin kart sahiplerine akaryakıt veya otogaz alımında sunduğu fırsatlar, %5 Worldpuan kazandırımı ile sınırlı değil! Kart sahipleri, Petrol Ofisi’nin müşterilerine sunduğu Positive Card ayrıcalıklarından da yararlanabilecek.

Ayrıca, VakıfBank Businesscard’larını Worldpuan ve taksit gibi World fırsatları başta olmak üzere kazançlı diğer özelliklerinden de faydalanarak tüm harcamalarında kullanabilecek. Hedef kitlenin ihtiyaç ve tüketim alışkanlıkları doğrultusunda kart sahiplerine, VakıfBank BusinessCard’ları ile lastik alımında, araç bakımında, Motorlu Taşıt Vergisi, Ruhsat izin ücreti gibi dönemsel vergi ve ücret ödemelerinde taksit ve Worldpuan fırsatlarının yanında ödeme kolaylığı da sunulacak. Ayrıca, VakıfBank BusinessCard sahipleri, araçlarının arızalanması gibi durumlarda 7/24 Asistans Araç Yardım Hizmetleri’nden yararlanabilecek, Milplus ile diledikleri yere bedava uçak bileti alabilecek ve PeşineTaksit’le yaptıkları peşin alışverişleri taksitlendirebilecekler.

VakıfBank, Petrol Ofisi işbirliği ile 2011 sonunda 150 milyon TL ticari kredi kart cirosuna ve 15.000 ticari kredi kart adedine ulaşmayı hedefliyor.


VakıfBank ve Petrol Ofisi işbirliği ile ilgili detaylı bilgiye; VakıfBank Şubeleri ile www.vakifkart.com.tr“ ve www.petrolofisi.com.tr adreslerinden ulaşılabilir.


Diğer Haberler
DÖVİZ KURLARI
  Alış  Satış
DOLAR 7.3835 7.3968
EURO 8.9550 8.9711
AYIN ELEMANI ANKET
 
Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?"We are very excited that this young innovative company is becoming part of the LVMH Group," said Bernard Arnault, President of LVMH. "We are particularly pleased that rolex replica is joining the LVMH team and that we have the opportunity to invest in this vibrant and rapidly growing company. Its prestige brands include Dom Perignon, Moet Chandon, Veuve Clicquot, Krug and Pommery champagnes; rolex replica and Hine cognacs; Louis Vuitton, Loewe, and Celine luggage, leather goods and accessories; Christian Dior, Givenchy, Kenzo, and Guerlain perfumes and cosmetics; Sephora, replica watches uk, and Le Bon Marche in selective retailing; Fred in jewelry; and Givenchy, Christian Lacroix, and Kenzo in couture and fashion. All rights reserved. the most fabulous shopping center of breitling replica all At mid-Twentieth Century, Fifth Avenue was synonymous with elegance. Each store along the way exuded an atmosphere of distinction. Some of the stores offered wares less expensive than rolex replica, but all in all, if it was purchased on Fifth Avenue, whatever it was, it was surrounded with an aura of sophistication and an intangible glamour.

Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Ürünlerimiz | Sipari?Formu | Promosyonlar | İletişim
Gen?Petrol ?2010 | Designed by Naya Bilişim