Petrol Ofisi'nden Axess ile 100 TL ve üstü dördüncü alışverişe 50 TL Chip-Para hediye

Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketi Petrol Ofisi, Akbank ile birlikte yeni bir kampanya başlattı. Kampanyada, Akbank üye işyeri olan Petrol Ofisi istasyonlarından 18 Mayıs – 2 Temmuz 2010 tarihleri arasında 100 TL ve üzerinde dört kez akaryakıt alışverişi yapanlar 50 TL değerinde chip-para kazanıyor.       Axess sahipleri 18 Mayıs – 2 Temmuz 2010 tarihleri arasında Akbank üye işyeri Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde dört kere yapılacak 100 TL ve üzerindeki akaryakıt alışverişinden 50 TL değerinde chip-para kazanıyor.

Kampanyadan Axess, fish, Carrefour Axess ve Citi Axess sahipleri yararlanabilecek. Kazanılan chip-paralar ise 7 Temmuz 2010 tarihine kadar Akbank üye işyeri olan Petrol Ofisi istasyonlarında kullanabilecek.


Kampanya Hakkında
Kampanya 18 Mayıs – 2 Temmuz 2010 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında bulunan Axess POS cihazlarından yapılacak harcamalarda geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için farklı günlerde ve tek seferde 100TL ve üzeri en az 4 kere akaryakıt alışverişi yapılması gereklidir. Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kere faydalanabilir, kazanılabilecek en fazla chip-para tutarı 50TL ile sınırlıdır. Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 7 Temmuz 2010 tarihine kadar kampanyaya katılan Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında kullanılabilecektir. Bu kampanyadan Axess, fish, Carrefour Axess ve Citi Axess sahipleri faydalanabilir. Detaylı bilgiye www.axess.com.tr adresinden ulaşılabilir.


Diğer Haberler
DÖVİZ KURLARI
  Alış  Satış
DOLAR 7.3708 7.3841
EURO 8.9420 8.9581
AYIN ELEMANI ANKET
 
Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?"We are very excited that this young innovative company is becoming part of the LVMH Group," said Bernard Arnault, President of LVMH. "We are particularly pleased that rolex replica is joining the LVMH team and that we have the opportunity to invest in this vibrant and rapidly growing company. Its prestige brands include Dom Perignon, Moet Chandon, Veuve Clicquot, Krug and Pommery champagnes; rolex replica and Hine cognacs; Louis Vuitton, Loewe, and Celine luggage, leather goods and accessories; Christian Dior, Givenchy, Kenzo, and Guerlain perfumes and cosmetics; Sephora, replica watches uk, and Le Bon Marche in selective retailing; Fred in jewelry; and Givenchy, Christian Lacroix, and Kenzo in couture and fashion. All rights reserved. the most fabulous shopping center of breitling replica all At mid-Twentieth Century, Fifth Avenue was synonymous with elegance. Each store along the way exuded an atmosphere of distinction. Some of the stores offered wares less expensive than rolex replica, but all in all, if it was purchased on Fifth Avenue, whatever it was, it was surrounded with an aura of sophistication and an intangible glamour.

Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Ürünlerimiz | Sipari?Formu | Promosyonlar | İletişim
Gen?Petrol ?2010 | Designed by Naya Bilişim